YAZ SONRASI ETKİLİ LEKE TEDAVİSİ

Yaz, geride bıraktıklarını tam anlamıyla şimdi gün yüzüne çıkarıyor! Yaz güneşi çoğu kez enerjik ve iyi hissettirir. Hatta üzerimizdeki etkisini olabildiğince depolamak isteriz.

Sanıyoruz ki bronzluğun olabildiğince uzaması isteğide buradan doğuyor. 
Yazın, bronzluğun etkisiyle farkına varmadığımız ve son dönemde yükselen çil trendi ile birlikte güneşin bu kalıcı etkisinin keyfini süreriz.


Güneş son derece masum enerji kaynağımız gibi görünsede, bronzluğun ortadan kalkmasıyla birlikte gerçek yüzünü ortaya koyar. Hele ki cildimizin iyice kendi tonuna büründüğü kış günlerinde.


Güneşin gerçek yüzünün cildimize yansıması: baş belası haline dönüşen lekeler!


Günün sonunda size kalan lekelerin yok olması, oluştuğu kadar kolay değil. Her konuda olduğu gibi lekeler içinde erken müdahale bir hayli önem taşıyor… 


Peki nasıl ve ne ile? Sorunun cevabı tabiki bizde saklı. 
Sinoz Leke Kremiyle birlikte, güneşin sebep olduğu cilt lekelerini ortadan kaldırmak mümkün.

Tüm yüz genelinde düzenli olarak günde iki defa Sinoz Leke Kremi’ni uygulayarak pigment bozukluklarınızı dengeleyebilirisiniz.
Var olan inatçı lekelerin giderek renklerinin açıldığına ve cilt tonunuza eşitlendiğine tanık olacaksanız.

Tek ton ve pürüzsüz bir görünümün kesin habercisi: Sinoz leke kremi ile lekeler yazdan kalan ve unutulan bir anıya dönüşecek.


Renk eşitsizliklerinin yok olduğu ve ışıltılı bir cildin mimarı Sinoz Leke Kremi, cildinizin ihtiyacı olan nemlenme gibi günlük bakım ritüellerinizide karşılayarak işinizi son derece kolaylaştıran tek başına bir bakım kiti.

BB Ve CC Farkı

BB Kremler, cilde nemlilik sağlayarak donuk görünümü ortadan kaldırıp ışıltılı bir görünüm sunarken aynı zamanda kusurları gizliyor.

EN ÇOK YAŞANAN CİLT PROBLEMLERİ NELERDİR

Çevresel faktörlerin sebep olduğu en önemli problem ise cilt lekeleri. Güneş, solaryum, lazer gibi sebeplerle oluşan cilt lekeleri sanıldığından daha büyük problemleri beraberinde getirebilir.

BİLİNMEYENLERİYLE YENİ KEŞİF: KOLAJEN!

Kolajen hali hazırda vücudumuzda bulunan bir protein. Üstelik önemli bir protein. Onun için, tepeden tırnağa birçok organın yapı taşı demek hiç yanlış olmaz.