YAZ SONRASI ETKİLİ LEKE TEDAVİSİ

Yaz, geride bıraktıklarını tam anlamıyla şimdi gün yüzüne çıkarıyor! Yaz güneşi çoğu kez enerjik ve iyi hissettirir. Hatta üzerimizdeki etkisini olabildiğince depolamak isteriz.

Sanıyoruz ki bronzluğun olabildiğince uzaması isteğide buradan doğuyor. 
Yazın, bronzluğun etkisiyle farkına varmadığımız ve son dönemde yükselen çil trendi ile birlikte güneşin bu kalıcı etkisinin keyfini süreriz.


Güneş son derece masum enerji kaynağımız gibi görünsede, bronzluğun ortadan kalkmasıyla birlikte gerçek yüzünü ortaya koyar. Hele ki cildimizin iyice kendi tonuna büründüğü kış günlerinde.


Güneşin gerçek yüzünün cildimize yansıması: baş belası haline dönüşen lekeler!


Günün sonunda size kalan lekelerin yok olması, oluştuğu kadar kolay değil. Her konuda olduğu gibi lekeler içinde erken müdahale bir hayli önem taşıyor… 


Peki nasıl ve ne ile? Sorunun cevabı tabiki bizde saklı. 
Sinoz Leke Kremiyle birlikte, güneşin sebep olduğu cilt lekelerini ortadan kaldırmak mümkün.

Tüm yüz genelinde düzenli olarak günde iki defa Sinoz Leke Kremi’ni uygulayarak pigment bozukluklarınızı dengeleyebilirisiniz.
Var olan inatçı lekelerin giderek renklerinin açıldığına ve cilt tonunuza eşitlendiğine tanık olacaksanız.

Tek ton ve pürüzsüz bir görünümün kesin habercisi: Sinoz leke kremi ile lekeler yazdan kalan ve unutulan bir anıya dönüşecek.


Renk eşitsizliklerinin yok olduğu ve ışıltılı bir cildin mimarı Sinoz Leke Kremi, cildinizin ihtiyacı olan nemlenme gibi günlük bakım ritüellerinizide karşılayarak işinizi son derece kolaylaştıran tek başına bir bakım kiti.

YENİLENME ZAMANI

Tıkanan gözenekleri açmak için kullanılan birçok ürün ise içeriğindeki alkol ve kimyasallar ile cildin kurumasına, yıpranmasına ve pigment bozukluklarına sebep olabilmekte.

EŞİTLENMİŞ TEN RENGİ

Koskoca bir yaz boyunca hem günün her anı hem de plaj keyfi boyunca sizi en çok neyin rahatsız ettiğini biliyoruz. Kararmalar !

AROMATERAPİK ETKİ

Egzotik Kokulu Seri çatısı altında el kremleri, vücut losyonları ve scrublar ile tamamlayıcı bakım sağlayan Sinoz, şimdi ise serilerin vücut spreyleri için iş başında.