Sinoz Yüz Bakım Maskesi Yorumları

sinoz maske

Sinoz yüz bakım maskesi ile sürekli tekrar eden akıntılı sivilcelere sahip kadın kullanıcı düzenli Sinoz yüz bakım maskesi kullanarak deri altı yağ tabakalarını kuruttu ve gözenekleri sıkılaştırdı. 2 aylık düzenli kullanım ile sonucu yukarıda ki görselde görebilirsiniz. Sinoz leke kremi ile geride kalan sivilce lekelerini yok edip tek ton bir cilde sahip oldu.

Sinoz yüz bakım maskesi sivilceleri akneleri ve siyah noktaları kurutur fakat sivilce izlerini gidermek için leke kremi kullanmayı ihmal etmeyin.

Sinoz leke kremi bitkisel yağlardan oluşmaktadır ve cildiniz yağlı bileşenlerden kusma yapmasın diye Sinoz yüz bakım maskesi ile kullanmanız önemlidir.

YENİLENME ZAMANI

Tıkanan gözenekleri açmak için kullanılan birçok ürün ise içeriğindeki alkol ve kimyasallar ile cildin kurumasına, yıpranmasına ve pigment bozukluklarına sebep olabilmekte.

EŞİTLENMİŞ TEN RENGİ

Koskoca bir yaz boyunca hem günün her anı hem de plaj keyfi boyunca sizi en çok neyin rahatsız ettiğini biliyoruz. Kararmalar !

AROMATERAPİK ETKİ

Egzotik Kokulu Seri çatısı altında el kremleri, vücut losyonları ve scrublar ile tamamlayıcı bakım sağlayan Sinoz, şimdi ise serilerin vücut spreyleri için iş başında.