DOĞUM LEKELERİ

Hormonal dengesizliklerin arttığı doğum süresince cilde rengini veren melanin hormonuna aitpigmentler fazla salgıyla birlikte küçük kahve renkli cilt lekelerine dönüşmekte.

Cildin tek ton görünümünü bozan bu küçük lekelenmeler, zaman ve çevresel faktörlerinde etkisiyle daha inatçı hale gelebilirler…


Gebelik maskesi olarakta bilinen melasma’nın ardında sadece hamilelik boyunca değişim gösteren hormonal durumlar değil, doğum kontrol hapları, kortizon kullanımı ve yanlış kozmetik ürün seçimleride yer alıyor olabilir.


Tüm bu faktörlerin etkisini arttıran ve ten rengi eşitsizliklerine sebep olan bir diğer faktörse güneş. Güneşten korunmamak önüne geçemeyeceğimiz kadar güçlü cilt lekelenmelerine sebep olmakta.


Bu durumu tam tersine çevirmek için bir an önce harekete geçmek oldukça önemli. Cildinize eski görünümünü kazandırmak, lekelerden arındırmak için sizler için önerimiz tüketici kalite ödüllü Sinoz Leke Kremi!
Sinoz Leke Kremini diğerlerinden ayıran nedir diyecek olursanız? Güçlü içeriği ve düzenli kullanımda lekesiz, pürüzsüz bir görünümü garantiliyor olması. 


Sinoz Leke Kremi, içeriğindeki c vitamini ve meyan kökü özleri ile cilt rengi eşitsizlikleri için göreve başlıyor.

Günde iki kez düzenli kullanımla inatçı cilt şekerinin rengini açarak zamanla tamamiyle yok eden bu krem, lekesiz ve homojen bir görünümün habercesi.

Tüm lekeleri yok ederek, cilt rengi eşitsizlikleri eşitlemenin yanında bakımlı bir cildin anahtarı olan nem desteğini pentavitin ve buğday özleri ile karşılayan Sinoz Leke Kremi , bakımlı, pürüzsüz, ışıltılı, dengelenmiş ve lekesiz bir cildin olmazsa olması….

YENİLENME ZAMANI

Tıkanan gözenekleri açmak için kullanılan birçok ürün ise içeriğindeki alkol ve kimyasallar ile cildin kurumasına, yıpranmasına ve pigment bozukluklarına sebep olabilmekte.

EŞİTLENMİŞ TEN RENGİ

Koskoca bir yaz boyunca hem günün her anı hem de plaj keyfi boyunca sizi en çok neyin rahatsız ettiğini biliyoruz. Kararmalar !

AROMATERAPİK ETKİ

Egzotik Kokulu Seri çatısı altında el kremleri, vücut losyonları ve scrublar ile tamamlayıcı bakım sağlayan Sinoz, şimdi ise serilerin vücut spreyleri için iş başında.