EŞİTLENMİŞ TEN RENGİ

Koskoca bir yaz boyunca hem günün her anı hem de plaj keyfi boyunca sizi en çok neyin rahatsız ettiğini biliyoruz. Kararmalar !

Yaz boyunca güneşinde etkisiyle daha belirgin hale gelen bu cilt probleminin ardında oldukça sıradan ve günlük sebepler gizli.

Farkında olmaksızın tercih ettiğimiz birçok ürün ve davranış aslında en önemli tetikleyicisi kararmaların.

Tıpkı alüminyum içerikli deodorantlar, yanlış epilasyon uygulamaları, sentetik kumaşlı iç çamaşırları ve terleme gibi…

Güneşin bronzlaştırıcı etkisinin gün sonunda pigment bozukluklarına sebep olduğu yadsınamaz bir gerçek.

Bu gerçeğin bir yansıması ise güneş sebebiyle kararmaların daha da yoğunlaşabileceği.

Tek ton bir cildin en önemli engellerinden olan cilt kararmaları için alınabilecek tek aksiyon iyi bir eşitleyiciye sahip olmak.

Sinoz Beyazlatıcı Krem, meyan kökü özleri ile cilt tonunun eşitlenmesini sağlıyor.

Çözüm odaklılıkla üretim faaliyetlerine devam eden Sinoz Kozmetik, Sinoz beyazlatıcı krem için geliştirilen “Selective White” formülü ile cilt kararmalarını en aza indiriyor.

Nar’ın antioksidan etkisi ile cildin yenilenmesini de destekleyen Sinoz Beyazlatıcı Krem düzenli kullanımda en çok şikayetçi olunan, diz, dirsek, koltuk altı ve bikini bölgesi kararmalarına dahi son veriyor.

YENİLENME ZAMANI

Tıkanan gözenekleri açmak için kullanılan birçok ürün ise içeriğindeki alkol ve kimyasallar ile cildin kurumasına, yıpranmasına ve pigment bozukluklarına sebep olabilmekte.

EŞİTLENMİŞ TEN RENGİ

Koskoca bir yaz boyunca hem günün her anı hem de plaj keyfi boyunca sizi en çok neyin rahatsız ettiğini biliyoruz. Kararmalar !

AROMATERAPİK ETKİ

Egzotik Kokulu Seri çatısı altında el kremleri, vücut losyonları ve scrublar ile tamamlayıcı bakım sağlayan Sinoz, şimdi ise serilerin vücut spreyleri için iş başında.