2020 ARINMIŞ VE YENİLENMİŞ BİR CİLT

2020 yılı havaların iyice soğuması, çalışanların yılı kapatma telaşı ve stresi, evde yeni yıl için koşuşturmalar ve o gece tüketilen alkoller, kuruyemişler, kalorili ve yağlı bir çok yemek… Ve belki de daha fazlası. 


Hepsi, yorgun ve bakımsız bir yılı çağrıştırıyor değil mi? Gerçektende öyle. Bu durum karşısında bedenimiz kadar etkilenen bir diğer unsurda cildimiz…


Soğuyan hava karşısında savunmasız kalarak, normal dengesinin dışında hormonları tetikleyen cildimiz. Daha fazla sebum üreterek kendini koruma altına almaya çalışırken, görünen yüzeyde; yüzümüzde yağlanma ve sivilcelenmeye sebep olmakta. 


Stres faktörünün ve geç uyumanın cilt üzerinde yarattığı tahribatı, yorgun görünümü anlatmaya gerek bile yok. Solgun ve sivilceli, sarkmış görüntüsüyle bizleri aynadan uzaklaştıran bir cilt…


1 gece dahi olsa yediğimiz içtiğimiz her şey kilodan önce yüzümüzde sivilceler ve yağ bezeleri olarak beliriyor… Ergenlik yıllarımızı hatırlatan bu sivilceli görünümü pekte sevmediğinize eminiz.


Yeni yıla yep yeni, arınmış ve temizlenmiş bir görünümle başlamak için, sivilce ve yağlanma problemlerini geride bırakmak şart değil mi?
Yağ emme ve kirleri arındırma özelliği ile bilinen kil, yüzyıllardır cilt bakımı ve temizliğinin en önemli maddelerinden biri.

Bu etken madde ile gücünü arttıran Sinoz Yüz Bakım Maskesi, cildinizde ki fazla yağı emerek, parlamaların ve yağlanmanın sebep olduğu kirli görünümü yok ediyor.

 Sebum dengesinide kontrol altına alan bu maske, böylelikle sivilcelenme ve siyah nokta oluşumlarınıda durduruyor. 


İçeriğindeki su yosunu, papatya ve salatalık özleri ile cildi yorgunluğunu dindiren ve daha taze, diri bir görünüm sunan kil özlü Sinoz Yüz Bakım Maskesi ile cildiniz yenilenerek eski; genç ve canlı görünümüne geri kavuşacak. 


Haftada 1 ya da 2 kere uygulayıp kuruyana dek beklettikten sonra yıkayabileceğiniz Sinoz Yüz Bakım Maskesi ile daha canlı, daha sıkı ve daha temiz bir cilt sizleri bekliyor. 

BB Ve CC Farkı

BB Kremler, cilde nemlilik sağlayarak donuk görünümü ortadan kaldırıp ışıltılı bir görünüm sunarken aynı zamanda kusurları gizliyor.

EN ÇOK YAŞANAN CİLT PROBLEMLERİ NELERDİR

Çevresel faktörlerin sebep olduğu en önemli problem ise cilt lekeleri. Güneş, solaryum, lazer gibi sebeplerle oluşan cilt lekeleri sanıldığından daha büyük problemleri beraberinde getirebilir.

BİLİNMEYENLERİYLE YENİ KEŞİF: KOLAJEN!

Kolajen hali hazırda vücudumuzda bulunan bir protein. Üstelik önemli bir protein. Onun için, tepeden tırnağa birçok organın yapı taşı demek hiç yanlış olmaz.