BB Ve CC Farkı

Güzel ve sağlıklı görünen cildin vazgeçilmez tamamlayıcılarından BB, CC Kremler. İkisinin arasındaki etkiyi ve farkı anlamaksa bir hayli güç.
Öncelikli olarak BB ve CC Krem’lerin cildimiz üzerinde yarattığı pozitif etkileri inceleyelim isteriz.

BB Kremler, cilde nemlilik sağlayarak donuk görünümü ortadan kaldırıp ışıltılı bir görünüm sunarken aynı zamanda kusurları gizliyor.

CC Kremler ise, yüzdeki sorunlu bölgelere etki etmesi ve kusurları kapatması için kullanıyor.

BB ve CC kremlerin ciltte sağladığı etkilere bakıldığında, ilk başta aynı işe yarıyormuş gibi gözükse de iki ürün arasında belirleyici nüanslar bulunuyor.

İsimlerinden de anlaşılacağı üzere BB Krem (Beauty Krem) , görünümü iyileştirip güzellik sunarken CC Krem ( Complexion Correcting) bu görevi renk eşitleyici özelliği ile dengeliyor…

Kullandıkları ve uyguladıkları makyajın başkaları tarafından anlaşılmamasını isteyen birçok makyaj severin radarında BB ve CC Kremler takılıyor.

BB’ler görünüme etki eden yapıları ile CC’lere göre günün her anına daha fazla eşlik edebiliyor. Çantanızdan dahi ayırmak istemeyeceğiniz bir BB alternatifi ile karşınızdayız.

Alternatif çünkü; içeriği bitkisel ve 10 yılı aşkın dermokozmetik tecrübesiyle donatılan bir BB’den bahsediyoruz sizlere…

Leke, sivilce, ten rengi eşitsizlikleri gibi birçok cilt probleminin kurtarıcısı ürünler ile tüketicileriyle buluşan Sinoz Kozmetik, bu kez sadece görünümü değiştirmeyen cildi besleyen ve koruyan bir BB Krem için kolları sıvadı.

Sinoz Leke Karşıtı BB Krem içeriğindeki kum zambağı, japon gülü özleri, üre, amino asitler ve probiyotikler sayesinde leke karşıtı önleyici yoğun bakım sağlarken, kapatıcılık özelliği ile cilt tonunu eşitler, ışıltılı ve canlı bir görünüm sunuyor…

YENİLENME ZAMANI

Tıkanan gözenekleri açmak için kullanılan birçok ürün ise içeriğindeki alkol ve kimyasallar ile cildin kurumasına, yıpranmasına ve pigment bozukluklarına sebep olabilmekte.

EŞİTLENMİŞ TEN RENGİ

Koskoca bir yaz boyunca hem günün her anı hem de plaj keyfi boyunca sizi en çok neyin rahatsız ettiğini biliyoruz. Kararmalar !

AROMATERAPİK ETKİ

Egzotik Kokulu Seri çatısı altında el kremleri, vücut losyonları ve scrublar ile tamamlayıcı bakım sağlayan Sinoz, şimdi ise serilerin vücut spreyleri için iş başında.