YENİLENME ZAMANI

Yanlış uygulamalar, çevresel faktörler, yetersiz bakım ve mevsimsel değişimler cildin doğasını zamanla bozabilir.

Bu bozulmanın ilk belirtesi gözeneklerin tıkanması ve sonucunda cildin hava alamaz hale gelerek; kirli, yorgun ve yaşlı bir görünümün oluşması. Hele birde güne makyajsız başlamayanlardansanız bu durumun öteye taşınma ihtimali daha da yüksek.

Cildimizin yaşadığı gözenek tıkanıklıkları ne yazık ki yüzümüzü yıkamakla yok olabilecek bir problem değil.

Tıkanan gözenekleri açmak için kullanılan birçok ürün ise içeriğindeki alkol ve kimyasallar ile cildin kurumasına, yıpranmasına ve pigment bozukluklarına sebep olabilmekte.

Derinlemesine temizlik sağlamak için içeriği güçlü ve hassas bakım sağlayan peelingler vazgeçilmez. Kısa zaman önce bakımlı bir cilde sahip olmak isteyenler için radarımıza takılan bir ürün var: Sinoz Arındırıcı Peeling.

Türkiye’nin önde gelen dermokozmetik markalarında Sinoz; farklı ciltlere ve sorunlara çözüm bulma arayışında. Tüketicilerden gelen yoğun istek üzerine, micellar su ve tonik gibi temizleyicilerinde yer aldığı bir cilt arındırıcı seri geliştirdi.Ve bu serinin önemli oyuncularından olan Sinoz Arındırıcı Peeling,

içeriğindeki mikro tanecikler ile gözeneklerin açılmasından daha etkin bir rol oynuyor. Masaj yaparak uygulanan peeling ölü derinin ciltten uzaklaştırılmasıyla cildin kendini yenilemesini destekliyor ve böylelikle gözeneklerin nefes alması sağlanıyor.Sonuç mu ? Kirlerden tamamiyle arınmış, oksijenle temas edebilen, ışıltılı ve yumuşak bir cilt

YENİLENME ZAMANI

Tıkanan gözenekleri açmak için kullanılan birçok ürün ise içeriğindeki alkol ve kimyasallar ile cildin kurumasına, yıpranmasına ve pigment bozukluklarına sebep olabilmekte.

EŞİTLENMİŞ TEN RENGİ

Koskoca bir yaz boyunca hem günün her anı hem de plaj keyfi boyunca sizi en çok neyin rahatsız ettiğini biliyoruz. Kararmalar !

AROMATERAPİK ETKİ

Egzotik Kokulu Seri çatısı altında el kremleri, vücut losyonları ve scrublar ile tamamlayıcı bakım sağlayan Sinoz, şimdi ise serilerin vücut spreyleri için iş başında.