EN ÇOK YAŞANAN CİLT PROBLEMLERİ NELERDİR

Asla önemsemeyiz ve farkında olmayız fakat, en çok problem yaşadığımız noktamız cildimizdir.

Göz ardı edilen cilt problemlerinin yanı sıra, normal olarak nitelendirilen diğer detaylarda hayat kalitenizi oldukça düşürebillir.

En çok karşılaştığınız ya da karşılaşma tehditi altında olduğunuz cilt problemleri ve çözüm yolları ile karşınızdayız.

 Cilt, dışa dönüklüğü sebebiyle çevresel faktörlerden bir hayli etkileniyor ve zaman içerisinde sorunlu bir yapıya dönüşüyor.

Çevresel faktörlerin sebep olduğu en önemli problem ise cilt lekeleri. Güneş, solaryum, lazer gibi sebeplerle oluşan cilt lekeleri sanıldığından daha büyük problemleri beraberinde getirebilir.

Bu problemlere ek olarak, tek ton bir cilt görünümünde önüne geçen ve homojen görünümü alt üst eden lekelere karşı önlem almak şart! 
Sinoz Leke Kremi’nin bitkisel özleri ve c vitamini takviyesiyle cilt lekelerinizi yok etmeye başlayarak tek ton bir cilde kavuşurken yeni lekelenmelerinde önüne geçebilirsiniz. en iyi leke kremi

Bir diğer önemli cilt problemi; kırışıklıkların sebebi ise zaman faktörüne ek olarak yine çevresel faktörler ve yetersiz bakım.

Buraki çevresel faktörlerin alanı bir hayli geniş: bilgisayar ekranlarından tutunda uyuma şekillerine kadar… Birçok faktöre ek olarak mimik hareketlerimizin dahi bu duruma etki ettiğini söylemeden geçmeyelim.

Kırışıklıklar ve yaşlılık belirtileriyle mücadele etmek sandığınız kadar zor değil. Doğru bir bakım ve yeterli nemlendirme ile cildinizin esnekliğini yeniden kazanabilirsiniz.

 Sinoz Kozmetik’in yaşlılık karşıtı bakım serisi ile gündüz ve gece cildinizin genç görünümü kontrol altında. Retinol, hyalüronik asit ve kolajen gibi güçlü bileşenlerle formülüze edilen seri, yoğun nemlendirme ile kırışıklıkları açarken cildin ışıltılı genç ve esnek görünümüde geri kazandırıyor.

Yağlılık, sivilce, akne ve siyah noktalar. Herkesin başına gelebillecek en bilinen cilt problemlerinden. Stresten tutunda, beslenmeye ve hormonal farklılıklara kadar birçok sebebi var.

 Günün sonunda, sebum dengesizlikleri sebebiyle oluşan bu problemlerle mücadele etmek için Sinoz’un kil özlü Yüz Bakım Maskesi’ni denemekte fayda var. Fazla yağı emerek cildi kirlilikten arındıran maske; yeniyeci ve dinlendirici etkiyede sahip.

Sende cilt sorununa çözüm bulmak istiyorsan, hemen www.sinoz.com.tr‘yi ziyaret et. 

Türkiye’de yerli kozmetik markaları iki elin parmağını geçmeyecek kadar az. Heleki söz konusu dermokozmetik olunca bu sayı bir elin parmaklarına düşüyor

YENİLENME ZAMANI

Tıkanan gözenekleri açmak için kullanılan birçok ürün ise içeriğindeki alkol ve kimyasallar ile cildin kurumasına, yıpranmasına ve pigment bozukluklarına sebep olabilmekte.

EŞİTLENMİŞ TEN RENGİ

Koskoca bir yaz boyunca hem günün her anı hem de plaj keyfi boyunca sizi en çok neyin rahatsız ettiğini biliyoruz. Kararmalar !

AROMATERAPİK ETKİ

Egzotik Kokulu Seri çatısı altında el kremleri, vücut losyonları ve scrublar ile tamamlayıcı bakım sağlayan Sinoz, şimdi ise serilerin vücut spreyleri için iş başında.